Reklamy pište prosím POUZE sem!!! Všude jinde je mažu!!!

benner by Lucík

Září 2012

Eaters -Kapitola 4 – Akademie Akuma

26. září 2012 v 15:03 | Strange Ghost :3 |  Eaters
Takže po dlouhý době další díl povídky. Doufám, že se bude líbit :3! Omlouvám se za tu čekací dobu -ano opět- ale teď sem jaksi nemocná, takže celý dny skoro jenom spim! A ke psaní se skoro vůbec -vlastně vůbec- nedostanu! Omlouvám se, ale budu se to snažit napravit co nejdřív ;)... Užijte si ale prozatím kapitolku a snad zas brzy něco přidá :3
Vaše polomrtvá
Strange Ghost :3

Eaters -Kapitola 3 – Ředitel

17. září 2012 v 16:17 | Strange Ghost :3 |  Eaters

Takže, je tu další díl Eaters. Jenom doufám, že se bude líbit... Vím že ta moje aktivita na blogu kolísá a pak zas stoupá a zas nejvíc kolísá... No, prostě, než zas najedu do starejch "známejch" kolejí, tak to pár týdnů-měsíců (to snad ne XD) bude trvat XD... Nicméně, pěvně doufám, že se to bude líbit a další kapitolka snad bude brzy XD...
Vaše
Strange Ghost :3

Dvě duše… dva charaktery

14. září 2012 v 18:35 | Strange Ghost :3 |  Jednorázovky
Takže sem chtěla zas napsat nějakou tu fantasy jednorázovku... Je to tentokrát o charakteru člověka. Nevim jestli jde poznat co sem měla na mysli, ale snad jo :3... na konci sem raději dala vysvětlení mého záměru XD... Snad se bude líbit :3.

Eaters - Kapitola 2 – Plán

13. září 2012 v 18:55 | Strange Ghost :3 |  Eaters

Extrémně se vám všem omlouvám za tu čekací lhůtu. Na díl, kterej ještě ke všemu nestojí za nic :'(. Moc se omlouvám za mou neaktiviu... Vysvětlení je prosté, avšak přesto velmi srdceryvné: "Škola!" Neboli: "Hnus obecný... úchylný institut" nebo jestli chcete: "Los Institutos Úchylózos" XD. No nic... snad se bude dílek alespoň trochu líbit ;)
Praštěná
Strange Ghost :3

Konec prázdnin -zase ústav >.<

5. září 2012 v 14:35 | Strange Ghost :3
Opět se omlouvám za mou neaktivitu!!!
Nakonec jak sem tenkrát jela s tátou na ty brusle, tak to bylo fakt super. Počasí bylo takový tak akorát... foukal vítr a zároveň svítilo slunce, takže bomba. Najeli sme něco přes 25 kilometrů. Pak se ale začali na tom placu hromadit lidi a tak sme odjeli, protože to už nebylo ono.
První den ve škole; byl celkem v pohodě XD. Zabrala sem si super místo a teď když sem v devítce tak je to to nejlepší. Nikdo už neni starší a nikdo si na mě nebude vyskakovat že chodí do devítky a já ne XD. Na tenhle rok sem se těšila vůbec nejvíc! Naše třídní je pořád stejná kráva jako bejvala, takže žádná změna se nekoná XD. Až teda na to, že nám konečně dala vybrat do jaký třídy budem moc chodit na suply. Zbavila sem se tý Pijavice, kterou ke mě zase chtěla nastrčit, ale pak si to 'záhadně' romyslela, takže jí strčila jinam. A to bylo nejlepší ten rozhovor:
U: "Přemýšlím, že bych jí asi přesunula jinam. Nevadilo by vám to? Můžu?"
T: "Né nevadilo... Já říkám jo!"
Já: "Ehe (jako že sem pro a kejvu hlavou)"
T: (šeptá)"Řekni jo!"
Já: (zařvu přez celou třídu úplně nejvíc nadšeně) "Jo!"
Třída: (největší výtlem) "To bylo trochu slyšet!"
Takže to se tomu tlemim ještě dneska.
Včera sme si ve škole opět pouštěli Věřte nevěřte. Znám na zpaměť snad všechny díly XD. Je to už taková 'tradice' od šestky. Pokaždý -jak začátek školního roku tak konec- sledujem Věřte nevěřte. A já se přeřekla a řekla: "Já chci 'Vařte nevařte!" Další skupinoví výtlem XD. Takže to bylo super.
Dneska sme se poprvé učili;
První hodina matika: Všichni sme byli totálně dutý, nikdo nic nevěděl a učitele málem kleplo.
Druhá hodina čeština: Pohoda. Nejdřív sme teda neměli vůbec kam jít. Lítali sme po škole a bylo to takový... no: všelijaký XD.
Třetí hodina španělština: Naprosto v pohodě. Zas další boží hodina. Největší prča! Četli sme si nějakou španělskou 'pohádku' či co... prý kvůli slovní zásobě. Ano, OPĚT sem ničemu nerozumněla XD.
Čtvrtá hodina chemie: Opět -jako v matice- sem byla vyvolaná a i tentokrát sem to nejvíc zvorala XD. Ale pohodová. Učitelka se vůbec nenasrala, což je u ní dost divný XD.
Pátá hodina hudebka: Můj nejmíň oblíbenej předmět! Nejnudnější a nejmíň záživnej XD. Ale zase je fajn v tom, že ta učitela, kterou máme na hudebku, nemá žádnou autoritu. Takže sem dneska dokázala třídu rozesmát za jednu minutu nejmíň šestkrát a učitelku ztrapnit dvojnásobně tolikrát.
Závěrem: Dnešek sem si užila -což je extra výkon, když sem byla ve škole XD.

Povídky sem přidám ještě tenhle týden, což se dostávám k druhému tématu: Proč mi to tak dlouho trvá? Hodně práce... málo času! Omlouvám se, ale přísahám, že na ní pracuju, takže se nebojte a ještě tenhle týden přibyde minimálně jeden díl :3.

Třetí téma: Včera sem šla po dvou měsících opět na trénink. Teď sotva stojim na nohou. Nemůžu se smát, páč mě nehorázně bolí břišní svaly, ale stálo to zato XD.

Vaše rozlámaná, ale spokojená
Strange Ghost :3