Reklamy pište prosím POUZE sem!!! Všude jinde je mažu!!!

benner by Lucík

Just (not) a dream -kapitola 9

16. dubna 2012 v 15:52 | Strange Ghost :3 |  Just (not) a dream
Dneska se toho stalo hroozně moc... ve směs super věci, ale i pár chyb by se tu našlo... Mezi ty dobrý: jak jsem psala ten příběh, za kterej se ve školním kole získala 3.místo, tak v městským jsem na: 2.místě... A ještě něco mnohem lepšího, ale to by nikdo nepochopil, takže o tom psát nebudu :3
Ale o tom možná bude jinej článek... Teď tu mám pokračování Just (not) a dream
Nechci říct, že píšu krváky, ale tady bych spíš řekla: jen pro otrlejší... Nesmítě bejt jako jeden kluk od nás ze třídy!!! :3
To bylo hnusný, ale je to tak Smějící se
Nicméně si kapitolku užijte :3
Strange Ghost :3


Kapitola 9


Do ticha Alien najednou uslyšela hlasy. Lidské hlasy. A velmi povědomé hlasy. Otevřela oči, ale hlasy neustávaly. Nezněly v její hlavě. Ale byly normálně slyšet. Když se Alien posadila a narovnala, podívala se na Kessey, která se začala smát a v jejích očích se objevilo zlo. Alien zakroutila hlavou, ale Kesseyin úsměv se jenom protáhl. Alien si všimla, že sestřenčiny vlasy vzplanuly černo-rudým ohněm, který jí začal pomalu spalovat tělo. Oči jí vytekly z ďůlků a žilky jí zůstaly vidět ven. Vlasy se jí přiškvařili k lebce, která byla od ohně celá černá. Zuby jí začaly týct z pusy ven a oheň nepřestával planout. Poltil celé Kesseynino tělo, které se rozpadlo, a jako prach dopadlo na zem. Smích plný bolesti a utrpení zněl v Alienině hlavě ještě chvíli po sestřenčině smrti po smrti.

Její zrak ovšem padl na vstávajícího bratrance. Jeho obličej byl celej popraskanej, místo očí se zorničkami, mu byly vidět dvě bílé oční bulvy, které se mu převrátili -takže to co normálně člověku vidět z očí není, Nickemu vidět bylo. Žíly na bulvách byly vystouplé a většina z nich popraskaná. Zuby se mu rozpouštěly, ale po chvíli mu znovu 'ztuhly' a vytvořily tak špičáky. Všechny zuby byly špičáky. Jazyk měl prokousnutý kolem dokola, který začal krvácet a on se tou krví začal dusit. Tekla mu do krku a to vydávalo dodělávajícího člověka. Ještě k tomu ty plíce. Nicke se začal plazit k nohám Alien. Na tváři měl zlověstný úsměv a z očí mu tekla proudem krev. Z prstů mu byly vidět kosti, které se tyčily ven a snažily se ukázat světu. Jednou rukou chytil pilu a druhou se začal přitahovat blíž k Alien. Ta se nemohla z toho pohledu vzpamatovat. Lapala marně po vzduchu, ale nedokázala se nadechnout. Nicke se k ní přiblížil a snažil se chňapnout po její noze, ale ona s ní ucukla a jeho hlava dopadla na zem. Na malý, ale celkem dost ostrý kámen. Prorazil si lebku, ze které začala taky téct krev. Alien uslyšela známé zvonění. Školní zvonek? Zeptala se sama sebe a snažila se podívat odkud ten zvuk přišel. Když se trochu víc rozkoukala po té místnosti zjistila, že je to školní sklep, do kterého je vstup zakázán. Nicke mezitím znovu zvedl hlavu. Ale místo toho aby se začal zase plazit, podepřel se pilou a zvedl i své tělo. Podpíral se pilou a šel, s podlomeným kotníkem, díky němu ta noha koukala úplně na jinou stranu, k Alien. Ta seděla na zemi jako přikovaná.

Nicke přišel k ní, upustil pilu a nechal své tělo, bez jakéhokoli náznaku bolesti, spadnout na zem jako domeček z karet ve větru. Alien vše netrpělivě sledovala, ale nemohla se pohnout, jelikož jí sekera zlomila nohu. Nicke se hned vzpamatoval, znovu zalovil v kapse a vytáhl tu stejnou jehlu, kterou před svým pádem schoval. Chytil její ruku a vrazil do tepny špičku jehly. Krev začala týct po ruce a špinit její oblečení. Ale jenom tohle nebylo Nickeho záměrem. Pokračoval dál. Zabodával jehlu hlouběji a hlouběji až zmizela v tepně úplně celá. Alien polkla. Nic jiného totiž už udělat nemohla.

Najednou uslyšela výkřik…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jelenice Jelenice | Web | 16. dubna 2012 v 16:42 | Reagovat

Jo Rammsteiny nejsou jen Du hast ... :) oni hrají skvělou hudbu, prostě klasika ;)

2 susenka98 susenka98 | Web | 16. dubna 2012 v 17:58 | Reagovat

Proti chipsům a Simpsonovým nic nemám, jen si myslím, že to není jediný důvod, proč žiju :D Náhodou je mám moc ráda :D

3 susenka98 susenka98 | Web | 16. dubna 2012 v 17:59 | Reagovat

Jo a s těma popiskama nevím jak to myslíš , potřebuju bližší vysvětlení :D :-D

4 Ami* Ami* | Web | 16. dubna 2012 v 18:17 | Reagovat

wow, no krvák to fakt je :D ale dobrý :)
gratuluju k výsledkům ve školním a hlavně v městském kole! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama