Reklamy pište prosím POUZE sem!!! Všude jinde je mažu!!!

benner by Lucík

Just (not) a dream -kapitola 8

13. dubna 2012 v 23:18 | Strange Ghost :3 |  Just (not) a dream
Už nevim co bych psala. Asi tohle: užijte si kapitolu... omlouvám se za mou děsnou -již bývalou- grafiku a doufám že mi moji neznalost inteligenčního myšlení prominete!!!
Užijte si kapču :3
Strange Ghost :3
Kapitola 8"Život nebyl, není a ani nikdy nebude fér!" když Alien otevřela oči, uviděla zprvu nad sebou stojící osobu v černé kápi. Když osoba zjistila, že je Alien probraná, sehnula se k ní a zvedla jí ze země. Mluvila k ní, ale Alien slyšela jenom bzukot šumějícího obrazu televize. Když se jí zrak doostřil viděla před sebou blonďáka se zlatavýma očima a dlouhýma řasama.

"Nicke?" zeptala se nevěřícně a chytila se za hlavu. "To si jako ze mě děláte prdel nebo co? To ste se na mě všichni spikli? To už sem jako vážně magor?!" křičela do všech stran a nechala své tělo spadnout zpět na podlahu.

"Alien…" přitakal Nicke a znovu jí zvednul ze země. Oprášil jí a přidržel si jí za ramena. Její hlava jenom volně vysela ve vzduchu. Bez jakéhokoli náznaku, že by byla ochotná jí narovnat a zadívat se na Nickeho. Já už sem asi vážně magor… Přemejšlela, když tak civěla bezmyšlenkovitě do stropu plnýho pavouků.

"Jak si mě tu našel?" zeptala se do dlouhé chvíle ticha a tím ho celé prořízla. Hodiny znovu začly tikat a životy se opět začaly krátit.

"No… já…" váhavě začal odpovídat a těkal pohledem z koutu tmavé místnosti do dalšího tmavého koutu. "Já…"

"Áááá… takže si ji našel…" ozval se radostný dívčí hlas z pravého tmavého rohu. Ze tmy vystoupila dívčí silueta, která se stále víc a víc přibližovala na světlo blikající úsporky. Když si silueta stoupla pod válec mizejícího a znovu se objevujícího světla, Alien už ihned věděla, kdo to je.

"Ahoj Kessey." Prohodila, jako by to byla každodenní záležitost zdravit mrtvou příbuznou. Kessey ovšem neodpověděla a pokračovala v chůzi k Nickemu. Když byla asi jenom centimetr od jeho nohy, zastavila se, naklonila se blíž k jeho uchu a začala mu něco šeptat. V Nickeho očích náhle vzplanul děsivý žár zlosti. Vypadal, jakoby chtěl celou tu místnost podpálit. Začal Alien škrtit a při tom se začal děsivě smát.

Smích se odrážel od stěn, které ho znásobovaly. Ale nebyl to smích, který byl 'od srdce'. Byl to smích, který hned každýmu napověděl, že nemá čekat nic dobrýho.

"Co blbneš?" začala ho mlátit do rukou, ve kterých se najednou zjevila obrovská síla. Podívala se do jeho očí, které se zúžili, jako kočce, a začali se různě třpytit - černou a rudou barvou. Alien začla brečet, protože ať už po ní chtěli cokoli, už jí to nebavilo. "Tak mě už sakra zabij! Ne?!" zařvala celá netrpělivá, aby to už někdo dokončil.

Nicke povolil. Pustil Alien k zemi a přejel ji pohledem. Ten výraz se jí nelíbil. Podívala se na něho stejně, aby věděl, jaký to je, když na něj někdo takhle debilně čumí. Jemu to ale očividně nevadilo. Začal pátrat ve všech svých kapsách… až nakonec vytáhl "Jehla? Už zase?!" řekla znechuceně. Jeho pohaslý 'zlověstný oheň' v jeho očích znovu začal žhnout a nabral mnohem na síle. Alien se vystrašeně podívala na Kessey, která ho ještě povzbuzovala, aby udělal to, k čemu se chystal. Začala pomalu odstupovat pozadu pryč. Ať už jsem kdekoliv. Vždycky musí bejt všude nějakej východ! Dodávala si krapet naděje. Podle všeho se Nicke ale nechtěl pohnout z místa. Stále stál, jako přibitý a jediné co dělal, bylo, že se otáčel na sestru, jakoby ji prosil o radu. V jeho očích se v tu chvíli zjevila beznaděj. Mezitím co se ale v něčem rozhodoval, se Alien stále víc a víc oddalovala ke skrytým dveřím, které byly pod tlustou vrstvou prachu. Nikdo si jejího odchodu nevšímal až do doby, dokud nenakopla šutr, který břinknul o sklo, které se roztříštilo a zabodalo se jí do nohy. Kousla se do rtů, které jí začali praskat a krvácet. Nicke i Kessey se naráz otočili. Oba se podívali směrem k Alien která tam poskakovala po jedné noze, s rozpraskanými rty.

Nicke protočil očima a udělal jeden krok. Jenže se mu kotník podlomil a on se najednou ocitnul na zemi. Prorazil si plíce a začal sýpat jako astmatik kterej dodělával. Ještě pilu a asi najdu toho 'bosse'… Kessey k Nickeho nohám hodila ještě pilu… Alien zalapala po dechu. Střepy nestřepy, snažila se jít co nejrychleji. Ale ta bolest jí to prostě neumožnila. Spadla na zem a svalila těsně vedle šutru… Zavřela oči, protože už stejně věděla, že ji čeká nevyhnutelné, s zaposlouchala se do ticha prolínajícího se sýpáním Nickeho…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami* Ami* | Web | 14. dubna 2012 v 11:32 | Reagovat

Zajímavý a napínavý :-) zajímalo by mě jak to dopadne :D

2 Saskie Saskie | E-mail | Web | 14. dubna 2012 v 14:53 | Reagovat

Ty máš ty jehly nějak ráda xD 8-O  ale moc dobrý jako vždycky :-D

3 Strange ghost :3 Strange ghost :3 | Web | 15. dubna 2012 v 20:10 | Reagovat

[2]: no jo promiň... ale pochopíš ppříští kapitolu proč furt jehly jehly jehly jehly *ďábelský smích boří celý dům* uouou mám pocit že slyším policajty *přestane se smát a přijímá pokutu za rušení obyvatel* sakra nebo jak Homer říká výstižné: "Do'h

4 Cornelia Cornelia | E-mail | Web | 16. dubna 2012 v 13:33 | Reagovat

xDDD já proti  těm tvým jehlám nic nemám xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama