Reklamy pište prosím POUZE sem!!! Všude jinde je mažu!!!

benner by Lucík

Just (not) a dream -kapitola 7

6. dubna 2012 v 11:22 | Strange Ghost :3 |  Just (not) a dream
Tak druhý pokus... aby ste rozumněli ráno jsem ještě tuhle kapitolu napsala, ale ona se mi celá smazala, takže jí zkusím napsat znova... snad bude dobrá...
Strange Ghost :3


Kapitola 7
"Arkeyo?" Arkeya byla Alienina kamarádka, která se odstěhovala do Moskvy.
"Ahoj Alien... Dlouho sme se neviděli..." prohlásila se škodolibím úsměvem Arkeya.
"Jo... Tři měsíce!... Co tu děláš?"
"Dělám svou práci pro šéfa...Vykonávám svůj osud. Já jsem totiž tvým osudem." gorila přistoupila za záda Alien a chytla jí ruce, aby se nemohla bránit. Arkeya mezitím vzala jehlu a vbodla jí Alien do krku. Alien cítila jak se jí hadičkou dostává do těla ta rudá, průhledná tekutina, která byla v té nejvyšší odkapávačce z celé místnosti.
"Tohle nedává smysl! Jak to myslíš?"
"To poznáš!"
"Tak počkat... Ty nejsi ten... Takže tvůj šéf je ten co chodí po škole, má pilu a pronásleduje mě?" Arkeya přikývla a vrazila jí do krku z druhé strany další jehlu. "Ale proč? Co chcete?"
"Tebe..."
"Mě?" podivila se Alien. Cítila jak jí gorila láme ruce. V místnosti bylo najednou ticho, jakoby Arkeya čekala až zazní křupnutí Alieniných kostí v rukou. Alien zaječela bolestí, až jí to vehnalo slzy do očí. Když jí gorila přehodila ruce dopředu, nikam nešla. Stála tam a čekala až bude moc bejt zase k něčemu užitečná. Proč? To se to bez toho neobešlo? To mi museli zlomit obě ruce na padrť? Alien koukala na své volně vysící ruce a snažila se být v klidu. "Proč chcete mě?"
"Jsi totiž velmi zajímavý exemplář svého druhu..."
"Jsem člověk!" prohlásila Alien trochu uraženě, ale zároveň byla hrozně zvědavá co se dozví.
"Ale ne ledajaký! V krvi totiž nosíš něco, čemu můj šéf říká 'dark bubbles'..."
"Dark bubbles? Co je to za úchylnej název?" přerušila jí Alien. Arkeya jí vrazila další jehlu do levého předloktí. Už zbyly pouhé dvě jehly.
"No vypadá to jako rtuťový kuličky. Oni to vlastně tak na půl rtuťový kuličky jsou, ale ještě tam v nich je něco, co nikdo neví co je. A nahradit se to v tom případě nedá. Věř mi zkoušela jsem to! No a tyhle kuličky v krvi má na světě jen šest lidí. Jedním z nich jsi ty a dalším je můj boss." Arkeya se naklonila k Alien blíž a mluvila tišeji. "Ani nevíš jakou máš moc!" znovu se narovnala. "Ale to už ani nezjistíš..." vzala další jehlu a vbodla ji Alien do pravého předloktí. Alien se začala silně motat hlava, ale rozhodla se že to vydrží. Jenže když se podívala na tu poslední jehlu, která byla ze všech nejdelší a nejtlustší, tak se jí udělalo nevolno. "Myslíš si, že mě to nevadí? Vadí! Byly jsme kamarádky, ale já to musim udělat, protože jinak..." gorila, která stála za Alien zaskřípala zubama a Arkeya ztichla. "Protože chci!" Dopověděla a chytla tu poslední jehlu.
"Počkej... tady nic nedává smysl. Jak to že mám nějakou moc, ale doteď sem jí ndokázala využít? Jak jsem se tu vzala? Jak na mě ten tvůj boss přišel? A vlastně... Jak si se tu vůbec vzala ty? Vždyť Moskva je přes čtvrtku světa!" Alieniny otázky zůstaly viset ve vzduchu bez jakéhokoliv náznaku odpovědi.
Arkeya pokývala hlavou na gorilu, která po chvíli nevnímání chytla Alien vzadu za krk a druhou rukou jí chytla hlavu. Arkeya jí jednou rukou rozepla svetr i košily a vbodla jí tu jehlu směrem k srdci. Koutkem oka viděla, ale hlavně cítila, jak si jehla pomalu razí cestu svalama, přetrhává žíli až najednou ucítila strašnou bolest. Jehla se dostala do svého cíle... do srdce. Cítila, jak jí jehla zabraňuje ve správné činnosti srdce a jak jí srdce vynechává pravidelný rytmus. Najednou se odkapávačka, vedoucí do srdce, vyprázdnila a vnesla do jejího těla průhlednou tekutinu, která sbírala 'dark bubbles' a usadila se i s nimi v srdci. Tolik bolesti bylo na Alien příliš. Po chvíli jí už ani ty povzbuzovače, které vedly krkem a rukama, nedokázaly udržet vzhůru. Alien omdlela... ale Arkeya s ní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saskie Saskie | E-mail | Web | 6. dubna 2012 v 14:31 | Reagovat

páni.... ty vole to je psychóó!!! O_O :-D

2 Strange ghost Strange ghost | Web | 6. dubna 2012 v 14:45 | Reagovat

[1]: Teď nevim jestli to mám brát jako urážku nebo jako pochvalu... :-? Takže to beru jako obojí.... ;-) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama