Reklamy pište prosím POUZE sem!!! Všude jinde je mažu!!!

benner by Lucík

Just (not) a dream -kapitola 6

6. dubna 2012 v 1:59 | Strange Ghost :3 |  Just (not) a dream
Kapitola 6
To co za nimi vydávalo ty nelidské zvuky byl buldog...

Měl rudé oči bez zorniček, z huby mu tekly sliny smíšené s krví a jeho černá srst byla také celá od krve. Vrčel, štěkal... no přímo řval na Alien, kterou bedlivě pozoroval.
"Hodný pejsek... Hodný..." snažili se pomalu odcouvat, jenže za nimi někdo stál.
"Áááááááá...." zaječeli jednohlasně a Alien zavřela oči a v duchu si přála, aby to byl jenom zlý sen, noční můra. Aby to nebyla pravda.
"Dej mi to, co mi patří!" hromový ženský hlas se ozval za zády obou dívek, které se klepaly jako břízy ve větru. Buldog nebuldog, obě kolem něho proběhly, ale on se vzpamatoval dřív, než Alien i Kessey chtěly a kousnul Alien do nohy. Trhal jí končetinu na cucky. Tolik bolesti už tělo nevydrželo a prostě... vyplo.

"Auuu..." Alien se probudila se strašnou bolestí hlavy. "Kde to jsem?" posadila se v posteli která nepatřila jí ani nikomu z její rodiny. Místnost, ve které se nacházela, byla bílá bez oken jenom s jednimi bílími dveřmi s okýnkem, které bylo zamřížované. Vyskočila z postele a začala mlátit a kopat do železných dveří. "Haló!" křičela do bílé chodby, kde nebyla ani noha. Ale zkusit jsem to musela! Sesunula se na zem a začala přemýšlet. Tak počkat! Vyhrnula si levou nohavici u kalhot. Ta noha... Takže je to pravda! Místo normální nohy -od kotníku dolů- z masa a kostí se tam tyčila železná zrezivěllá zrůda. Tak to už je na mě moc! "Haló!" Začala vší silou do dveří kopat a mlátit. Nakonec to vzdala. Lehla si do postele a usnula.
"Hej číslo 7418359 vstávej!" nějaký holohlavý muž se nad ní skláněl a třepal s ní.
"Co je?" mžourala na jeho plešku od které se odráželo světlo z chodby.
"Seš na řadě!" hrozivě se zaasmál.
"Co? A kam jako jdu? Jak na řadě?" chytnul ji za ruku a táhnul ji za sebou. "Hej ty kreténská gorilo, přestaň na mě šahat těma tvejma lopatama a radši mě pusť!" mlátila sebou ze strany na stranu a snažila se mu uprchnout, jenomže z jeho zajetí to bylo zhola nemožné. Tak se mu poddala.

"Sedni si!" přikázala jí gorila a ukázala na železný operační stůl vedle kterého stáli čtyři kapačky, které měli na sobě asi další tři kapačky. Alien si sedla a čekala co bude dál. Vždy když narazila pohledem na jehlu, tak s ním rychle ucukla, protože jehly ona ráda neměla. Už od dětství se jich bála.

"Tak 7418359... mám pro tebe překvapení." ženská postava v doktorském oblečení si rozvázala roušku pod kterou skrývala skutečnou tvář.
"Bože můj..." zakřičela Alien
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami* Ami* | Web | 6. dubna 2012 v 11:10 | Reagovat

tak to byla opravdu úžasná tvůrčí nálada :D jak říkám (píšu) vždycky:NEMŮŽU SE DOČKAT POKRAČOVÁNÍ <3 :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama