Reklamy pište prosím POUZE sem!!! Všude jinde je mažu!!!

benner by Lucík

Just (not) a dream -kapitola 13

24. dubna 2012 v 9:37 | Strange Ghost :3 |  Just (not) a dream
Tak jo, je tu už před-poslední kapitola Just (not) a dreami... Jenom doufám, že se bude líbit, jelikož mám pocit, že... no uvidíte sami -že je taková divná... Snad se bude alespoň trochu líbit Rozpačitý
Ohledně toho oblečení na to předávání: právě jsem si vzpomněla, že mám doma pletenej ČERNEJ svetr, kterej má docela dobrej střih a je i docela pěknej Smějící se. Takže jedno dilema je fuč.Smějící se
Teď ty další dvě: Ten palec je sviňa, jelikož nesplasknul ani neni jako dřív, takže dnešní trénink bude... dost hustej a dál: Já zítra na to učení těch anglánů nechci! Nechcete tam někdo jít za mě? Tvrdit že vy jste já? Učitelé jsou blbý a obličeje si nepamatujou a ty angličani mě neznaj, takže jim je to jedno Mlčící. Asi by to nešlo co?!
No nic. Užijte si kapitolu :3
Strange Ghost :3


Kapitola 13

Už jen dvakrát se přitáhnu a budu u konce… Ale čím byla blíž ke dveřím, tím Alien měla míň síly a tím víc se jí bolest znásobovala. A ještě k tomu všemu jí vedle hlavy přistál pás s granátama. Ke dveřím jí zbývali už pouhé 2 metry. Viděla, i cítila, jak jí světlo ozařuje. Vypadalo jako oheň… bezbarvý oheň.
Svaly jí přestaly poslouchat skoro úplně. Naposledy natáhla ruku a přitáhla se k ní. V srdci ji bodlo a už nemohla dál pokračovat. Ležela bezvládně na zemi. Hlavu měla položenou na ohořelé podlaze a skrz ní slyšela, jak se k ní řítí něčí kroky. Kessey skoro běžela. Alien se naposledy vzpamatovala, natáhla ruku, kterou oheň začal obmotávat, sebrala pás s granáty a mrštila ho do místnosti za dveřmi. Žádná rána, ani zvuk po dopadu. Místnost vše poltila.
Oheň se plazil po Alienině ruce. Nakonec se 'obtočil' okolo celého těla.
"Néé…" zazněl naštvaný výkřik Kessey, která v tu chvíli dorazila k nohám Alien. Kessey vzplanula a změnila se v prach, který se rozprášil po chodbě a vytvořil ze sebe krápníky plísně.
Hmm… bolest pryč, já stojim na nohou… veškerá krev je taky fuč a… Podívala se kolem sebe. Kde to sakra vlastně sem? Najednou její žíly praskly a zpod kůže se draly na povrch 'dark bubbles', které se v jejím těle opět objevily. Vyrvali se z jejího těla ven. Alien se v tu chvíli podlomily nohy. Spadla na zem a koukala se nad sebe, jak se kuličky do sebe vpíjí a jak po chvíli toho spojování před ní stála… ona. Ale celá černá. Usmívala se a v očích jí byla vidět jasná radost. Podala ji ruku.
"Vstávej… Teď tě čeká už jedna cesta!" řekla když Alien konečně vstala.
"Jaká cesta?"
"Ta, která se až doteď opakovala kvůli mně!" prohlásila vážně a při těch slovech ji úsměv z tváře dočista zmizel.
"A kdo jsi?"
"Ty!"
"Já?" přikývla a chytla její ruku. Její druhé já ji škráblo nehtem do tepny, ze které se po chvíli začala linout zlatavá krev.¨
"Pořád budeme spolu… ale tentokrát už trochu jinak!" podívala se na ránu, která se v tu chvíli zacelila. Znovu se podívala Alien do očí ve kterých se zjevil strach. Najednou se Alieninému druhému já v očích objevilo něco zlého… špatného. Zasmála se. Rozpřáhla ruce a začala se měnit v černé okvětní lístky růže, které se od ní odlepovaly a seskupovaly se na Alienině 'duševním těle'. Na 'duševním těle' se ty lístečky usadily a srostly jakýmisi stonkami s trny k sobě. Probodly kůži a donutily Alien, aby jim podlehla.
Zavřela oči a nechala se jimi vést.
Spadla na zem, trny se jí tak dostaly do páteře, stále měla zavřené oči, ale v její hlavě se začal odehrávat příběh. Vlastně její životy.
Tak to tím myslela… Už to pochopila. Těm myšlenkám se poddala a nechala je volně plynout. Vnímala je a prožívala každou buňkou těla.
Mezitím jí lístky její tělo ještě více nechaly prorůst. Vytvořily kolem ní jakýsi černé květinové brnění.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saskie Saskie | E-mail | Web | 24. dubna 2012 v 16:29 | Reagovat

wow.. tak jo, to bylo divný :D ale ne v tom špatné slova smyslu :D  bylo to skvělý :D (ostatně jako vždy  8-) ) xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama