Reklamy pište prosím POUZE sem!!! Všude jinde je mažu!!!

benner by Lucík

Just (not) a dream -kapitola 12

23. dubna 2012 v 12:03 | Strange Ghost :3 |  Just (not) a dream
Řeknu vám, že jsem silně nevyspalá! Celou noc mě bolel palec. Ve čtvrt na jednu, jsem to svoje převalování v posteli vzdala, rozsvítila jsem a začala jsem 'operaci'. Řeknu vám: Nikdy neoperujte hnisající palec za světla baterky! Je to k ničemu! Nakonec jsem sice usnula, ale na jak dlouho?! Na dvě hodiny a to mě rozhodně nestačí Plačící.
No... jen taková malá rada do života Mrkající.
Ale ne, za dva dny už přijde ten osudný den, kdy budu muset učit ty anglány a jít na to vyhlášení tý soutěže. A já pořád nevim, co si mám vzít... Respektivně vím, že si vezmu mou milovanou bundu z Nosferatu ♥ (ano Ami, už jsem jí na sobě měla Nevinný), ale jaký kalhoty?, no a taky Steelky (<-♥) -to se samo sebou rozumí, ale největší problém: mikina! Nemám žádnou DOBROU černou mikinu. Co budu dělat? Jsem... v loji Šlápnul vedle.
No nic, snad to nějak vyřešim a snad mě ten palec do středy splaskne nebo budu pajdat, jak postižená *che che che* Rozpačitý. To není k smíchu, ale spíš k pláči Plačící.
No nic, užijte si kapitolu Smějící se
Strange Ghost :3


Kapitola 12

Nemohla se moc dlouho rozmýšlet. Prostě vyrazila na pravo ve směru její cesty. Stále za sebou slyšela křik Nickeho a střelbu.
"Už máš cos chtěl! Co vlastně ještě od ní chceš?" Arkeyin hlas se ztrácel za výstřelama. Alien ucítila neuvěřitelnou bolest na prsou, spadla na zem a nedokázala udržet oči otevřené. Pravou ruku natáhla před sebe a snažila se své tělo přitáhnout. Bolest sílila a zabraňovala Alien v dýchání. Ale ona to nemohla vzdát.
Z chodby, odkud Alien přišla, se ozvaly tři výstřely, které následovaly skučením a rupajícími kostmi. Pak něco mohutného spadlo na zem. Alien projel mráz po zádech. Arkeya… je mrtvá?! Jenže ona věděla, že už jednou její kamarádka zemřela, tak jak mohla zemřít znova?
"To protože on zabil mou duši!" ozvala se odpověď v Alienině hlavě, ale tentokrát už její kamarádka nikde nebyla.
"Kde si?" ale už bylo ticho. Alien ucítila, že jí brní noha. Sáhla si na stehno. V kapse něco nahmatala. Pistole?! Copak jsem jí Arkeye nedala?! Vytáhla jí z kapsy. Na hlavni bylo vyryto přání: 'Ať už jsem umřela pokolikáté, vždycky tu s tebou budu! Pro Arkey od Alien' Ale já si nepamatuju, že bych jí někdy tuhle pistoly dávala! Nikdy jsem nikom pistoly nedávala, ani jsem ji dodneška nedržela v ruce, tak jak…? Uslyšela za sebou kroky. Nicke stál nad ní. Alien se ztěžka natočila a nad sebou viděla smějícího se bratrance. Klepajícíma rukama nabila rychle zbraň a zmáčkla, bez jakéhokoli míření, spoušť. Kulka proletěla Nickeho patrem a prostřelila mu hlavu. Ta se rázem zaklonila a převrátila celé tělo na záda.
Alien ztěžka oddechovala. Pak náhle za sebou uslyšela prořezávání vzduchu. Podívala se tím směrem odkud ten zvuk přicházel a uviděla tam v rudém dýmu Kessey, jak se směje. V rukou naštěstí neměla nic, ale bylo jasné, že ona rozhodně není bezbraná. Prohlížela si Alien, která se znovu začala těžce 'plazit' ke dveřím. Pak si všimla mrtvého těla bratra, který ležel s prostřelenou, zakloněnou hlavou na zádech. Popoběhla k němu. Sklonila se nad něj a za celou dobu poprvé projevila skutečné emoce.
Kapky slz dopadaly na Nickeho oči a stékaly po jeho tvářích na zem. Kessey se rozlobila. Probodla Alien pohledem. Ta její pohled ucítila a otočila se, ale v tu chvíli jí srdce… vyplo. Spadla na zem, ale znovu se po chvíli probrala, sebrala pistoly ze země a namířila s ní na Kessey, která už proti ní začala běžet. Střelila ji k srdci. Tělo bezvládně spadlo vedle těla Nickeho. Ale po chvíli se rána, pod zvukem lámajících a srůstajících kostí, začala kostmi vyplňovat. Alien znovu začala mít strach. Začala se plazit ke dveřím, ke kterým jí zbývali už pouhé tři metry, ale svaly jí přestávaly sloužit.
Kessey znovu vstala. Chvilku jen stála a dívala se na sestřenku, která nemohla skoro ani dýchat, jak se plazí ke dveřím. Zrak se jí náhle upřel na dveře. Ale ne… Ty dveře. Sakra! Proběhlo ji hlavou. Začala zmatkovat. Hledala kolem sebe, čím by mohla Alien dodělat. Všimla si bratrova 'granátového pásu'. Vyrvala mu ho z těla a začala granáty postupně odjišťovat. Pak se napřáhla a celý pás hodila k Alien.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cornelia Cornelia | E-mail | Web | 23. dubna 2012 v 13:31 | Reagovat

wuáá!! Všichni chcípnětéé!! :D to bude výbuch xDDDD moc dobře napsané, jako vždy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama