Reklamy pište prosím POUZE sem!!! Všude jinde je mažu!!!

benner by Lucík

Válka 2055 -kapitola 7

13. března 2012 v 22:02 | Strange Ghost :3 |  Válka 2055
Tak jo... je tu další kapitola. Se smutným číslem 7. Tuhle kapitolu jsem psala 3 dny -jelikož na ní nebylo moc času, takže to bylo takový roztroušený... Je zvláštní, že ve hrách mi k srdci ty postavy přirostou už po 5-ti minutách, ale ty moje... Můžu je zabít a... není mi to ani moc líto... Je to skutečně zajímavý. No asi jsem vám tím něco prozradila a tak; užijte si tuhle kapitolu a další očekávejte tak do konce týdne Mrkající. Snad se bude líbit... Jo a možná je trochu divně napsaná... No taky 3 dny. Člověk si nemůže pamatovat všechno, taže za jakýkoliv chyby se omlouvám Nevinný.
Strange Ghost :3


Když jsem se probudila, táhli mě za ruce po kamenité cestě. Nohy od kolen po nárty jsem měla celé od krve a plné kamínků. Pořád mi bylo špatně a zdálo se mi, že mě bolí i lícní kosti. Ti lidé si už sundali ty hábity v domnění, že se proberu, až na místě kam mě teď táhnou. Měli smůlu. Viděla jsem je. Byli celkem čtyři. Ten co mě držel za levou ruku, měl černé nakrátko střižené vlasy a v nich vyholené jméno: "Ghiin". Ten co držel pravou ruku, byl blonďák, opět na krátko střižený - vlasy nebyly delší než 2cm - a měl vyholené jméno: "Sushio". Ten třetí, který šel po mé pravici, měl vlasy rudé, ale na rozdíl od těch dvou měl vlasy o něco delší, tak kolem 8cm, a měl tam jméno: "Li". Po mé levici šla žena. Byla hezká, vysoká a měla černo-rudé vlasy. Ty měla až pod pas. Byly rovné a vůbec se netřepili konečky. Ale jméno měla vytetované na krku. Vlasy si zrovna hodil za ucho, tak jsem ho viděla: "Ghisselle".
Táhli mě pořád dál a dál. Už jsem byla od toho místa, kde jsem omdlela asi hodně daleko, protože se kamenitá cesta změnila v zarostlou hustou trávou. A ta se pak změnila na mnohem horší než kamenitá… na písčitou. Písek se mi dostával do ran a děsně bolel. Za sebou jsem nechávala krvavé stopy. To bolí…blbej písek… A taky proč vždycky já schytám nějaký injekce? Za chvilku budu jak dealer. Zanadávala jsem si v duchu a snažila se sklidnit si dech, aby to vypadalo, že jsem ještě mimo.
"Je divná…" najednou řekl Sushio a otočil se k všem, aby zjistil, jestli ho slyšeli.
"Jo… To máš pravdu…" řekl Li a doháněl i s Ghisselle ty dva co táhli ruce.
"Nechápu, proč zrovna ji… Ale když chtěj… Tak proč ne!" řekl Ghiin a povytáhl mou ruku. (Pro mě: Tohle bylo o Mierře. Protože ona a Fers budou díky svým výsledkům dáni na druhou stranu- k Asiatům a tím kapitán Iljegrovič bude chtít dojednat mír…)
"Já taky nechápu a on… Taky je…" řekla Ghisselle a zapřemýšlela. Všichni napnutě vyčkávali…
"Divnej…?" dořekl Li… Ghisselle ho ale okřikla.
"Ne, je… jinej!" znovu se zamyslela. Ti tři do sebe strkali a křičeli na Ghisselle, že se zamilovala… Jí se to samozřejmě nelíbilo a tak je prostě ignorovala. Se mnou to házelo ze strany na stranu. "Debilové…" okřikla je a hned zase ztišila hlas. "Vzbudíte jí… Nesmí se probudit dřív, než tam dorazíme…" otočila se ke mně, aby zkontrolovala, jestli ještě 'spím'. "Kreténi… Vždycky vyfasuju samý kretény… Já skončím, jestli to půjde takhle dál!" Prohodila u mojí hlavy a znovu se vrátila do řady k těm třem.
Všichni se uklidnili. Už mluvili potichu a já nic neslyšela. Táhli mě ještě takových 10 minut asi dalších 5kilometrů.
Po deseti minutách
Dorazili jsme k jakémusi starému domu. Spíše chatrči v polorozpadu. Ghisselle a Li mě chytli za nohy a Ghiin a Sushio za ruce. Vnesli mě dveřma, který se ulomily v pantech, a spadly na zem. Donesli mě ke schodům, které vedly někam dolů, kde byla totální tma. Měla jsem zakloněnou hlavu a tak mi ji Sushio narovnal a pak mě hodili ze schodů dolů.
Zdálo se mi to jako nekonečné. Trvalo to čtvrt minuty, ale zdálo se mi to jako měsíce. Dopadla jsem na betonovou zem. Tekla mi krev po obličeji. Snažila jsem se zvednout, ale to co mi píchly, byly asi nějaký sedativa. Ruce se mi třásly a svaly mě neposlouchaly. Po chvíli tam přiletěli ty čtyři, div se o mě nepřerazili. Zvedli mě a odnesli na židli. Všude byla tma. Pak se najednou rozsvítily všechny světla a já na chvíli oslepla. Až si moje oči začali na to světlo zvykat. Zamrkala jsem. U stolu stál muž a držel v ruce další stříkačku s nějakou kapalinou. Otočil se ke mně a já mu viděla do tváře.
Kapitán Ghear? Snažila jsem se zeptat nahlas, ale ani jazyk nefungoval a tak jsem místo toho vydala cosi podobné zvuku, když se škrtí dítě. On se nade mnou zasmál a vpíchl mi zase něco do krku. Už to celkem bolelo. Chvilku počkal. Šel zpět ke stolu a omýval tam nože, jehly a mojí M14, kterou mu donesla Ghisselle a M16, která byla Mierry.
Ghear pokývl hlavou k Sushiovi a ten mi svázal ruce řetězem ke stěně, i s židlí. Moje nohy mi spoutal s nohama u židle. Hned potom jsem zkusila pohnout rukou. Šlo to. Tak proto… Povzbuzovadlo?
"Kde je Mierra? Sakra… Proč?" začala jsem křičet. Li ke mně přiběhl a zacpal mi ruku pusou. Hodila jsem na něj výraz: 'Co si jako myslíš, že asi děláš?'. Kapitán Ghear ke mně přišel s pistolí a dal mi jí mezi prsa. "Proč zrovna vy? Vždyť jsme byly skoro jako rodina…" Mlčel a stále mířil. Po chvíli přejel pistolí ke krku a později ke spánku. Pak zbraň odhodil ke stolu a v tu chvíli se rozrazili dveře, kterých jsem si v té tmě ani nevšimla, a z nich vypadla Mierra. Byla pořezaná v obličeji a na rukou. Dva muži jí zvedli a odhodili jí na židli. Taky jí přivázali, ale Ghear ji nic nepíchl.
"Mierr?" zašeptala jsem směrem k ní. Ona nereagovala. Po dalším oslovení se rozrazily další dveře a v nich byl zakrvácený Fers.
"Konečně jsme se všichni znovu shledali…" zaradoval se ironicky Ghear a nechal připoutat i Ferseye. "Asi nevíte, proč jsem vás sem 'přivolal'?!" řekl a máchal před náma Mierřinou M16. Všichni jsme mlčeli.
"Co chceš?" čekala jsem, jestli se ke mně přidaj, ale oba mlčeli. Ghisselle si nasadila boxera a vrazila mi do lícní kosti pořádnou ránu. V kosti mi úplně zapraskalo. Cítila jsem jak mi otýká oko.
"Ticho…" zakřičela a vrazila mi ještě jednu.
Jsem ticho… Nervák… Jenom se předvádí… Co si chce dokázat? Kost mi otekla a já na pravý oko neviděla. Musela jsem se spolehnout jenom na jedno.
"Seš furt stejná…" prohlásil a vyměnil si M16 za armádní kudlu. "Blbá… A musíš si vždycky stát za svým! Myslíš si, že jsi něco extra…" přišel ke mně a dal mi nůž ke krku. "Ale… To se ti už vymstilo!"
"Co tím…" říznul mě do krku, ze kterého mi po chvíli začala týct krev. Odstoupil ke stolu a sebral zase tu pistoly, kterou na mě mířil. Přešel nejdřív k Mierře a prohlídl si jí. Pak přešel k Ferseyovi a taky si ho prohlídl…
"Nevíte vůbec nic… To venku není válka… Vy nejste vojáci… Vy nejste nikdo…" řekl a zamířil na hruď Ferseye v kómatu. "Vy-jste-mrtvý!" řekl a zmáčkl spoušť. V tu chvíli jsem viděla Fersův výraz, kterým se omlouval, že odchází. Jeho oči mnou projeli a najednou se mi v hlavě objevili všechny vzpomínky na prožitý čas s Fersem. Na to jak jsme se setkali… Co všechno jsme spolu prožili. Byl pro mě něco jako starší bratr.
Kulka projela jeho hrudníkem a zabořila se mu do srdce. Fersovi z pusy 'vystříkla' krev a z hrudníku tekla proudem stejně jako moje slzy…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Saskie Saskie | E-mail | Web | 13. března 2012 v 22:30 | Reagovat

ÁÁááá!! ty vrahu!! Jak jen můžeš?!! Jak jen můžeš psát tak dobře?!! To není fér!! O_O  O_O

2 Strange ghost Strange ghost | Web | 14. března 2012 v 14:18 | Reagovat

[1]: O_O :) :D :-D 8-)

3 Ami* Ami* | Web | 14. března 2012 v 18:45 | Reagovat

FERS!!! to nééé :'( a pak že nejseš sadista... sadisto!!! :-D jen počkej to si odstáčeš :D krásně napsaný :-)

4 Strange ghost Strange ghost | Web | 14. března 2012 v 19:20 | Reagovat

[3]: Děkuju :-D ... O_O A JÁ NEJSEM SADISTA!!! Ty seš srandista ;) Jo a přemejšlím, že sem možná vystavím obrázky Ferse, Fehlii a Mierry a všech důležitejch osob v příběhu... Co ty na to? 8-O

5 Agee Agee | Web | 14. března 2012 v 19:38 | Reagovat

[4]: stoprocentně! :D už se těším, ale pak mi bude Ferse jěště víc líto! :-( !!sadisto!! :-P

6 Saskie Saskie | E-mail | Web | 19. března 2012 v 19:30 | Reagovat

[5]: souhlááás !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama