Reklamy pište prosím POUZE sem!!! Všude jinde je mažu!!!

benner by Lucík

Jak se občas stává

25. února 2012 v 12:21 | Strange Ghost :3 |  Jednorázovky
Tak si takhle uklízím pokoj když ve chvíli mě napadne taková krátká fantasy historka o zničené lásce jedním odporným polibkem... Pokud to bude mít nějaký čtení -pokud mě něco napadne- možná to bude i napokračování :3


A tak jsem stála za zavřeným oknem. Kapky deště mi prosákly oblečením a nepříjemně studily mou pokožku. Ale já ten chlad nedokázala vnímat. Jediné co jsem v tu chvíli cítila byla zlost a žárlivost. Právě žárlivost pohltila mou osobnost a nadnášela mě v moři zlosti. Skoro jsem ani nedýchala. Nechtěla jsem se dívat, ale... prostě to nešlo se od okna odtrhnout. A tak jsem dál pozorovala, jak se má láska tříští na milióny malých kousků, které ani ten nejzdatnější člověk již nikdy neposkládá. Bolelo to...
Náhle se jeho zeleno-fialové oči zvedly a já cítila jeho zděšený pohled na mém obličeji. V jeho očích byl vidět zmatek, bolest, ale i zároveň pokora... Asi čekal, že něco udělám... ale já nic. Pouze jsem stála a čekala až mé srdce se rozlomí úplně.
"Ne, Nefrie... To není jak to..." natáhl ke mně ruku. "Jak to vypadá..." dokončila jsem jeho větu za něj. "V tom případ je to jak?" cítila jsem takový divný pocit v hrudi. Heel otevřel okno a vzal mou ruku mezi své dlaně. "Já... nevím-nevím jak ti to mám vysvětlit" Vytrhla jsem ruku a odstoupila jsem pár kroků od okna. "Co hodláš dělat?" ptal se se zděšeným výrazm a také odstupoval od okna doprostřed místnosti. Mé druhé -zlé- já se začalo probouzet. Pravá ruka se mi vrazila do hrudníku a vytáhla mé srdce. Bylo celé černé. Heel vyvalil oči, ale přitom věděl co přijde dál. Jenom kroutil hlavou ať to nedělám, ale zastavit to už nešlo... Podívala jsem se na své černé srdce, ve kterém se po chvíli zjevil můj odraz... Měla jsem -mě velmi známé- rudé oči bez zorniček a na kůži jsem měla vystouplé všechny žíly v těle...
"Sakra..." Vykřikl Heel a rozběhl se ke dveřím. Za ním běžela Harlíín (má sestra) -dívka se kterou se líbal.
"Promiň Harlíín, ale... zkus ji nějak zdržet. Nakonec je to přeci tvoje mladší sestra..." zabouchl před ní dveře a zamkl.
Kolem mě se začal "vařit" vzduch a já cítila jak strácím svou osobnost... V ruce jsem držela nůž celý z ohně. Sestra se snažila otevřít dveře, ale marně. Ani prokopnout nešli. Já mezitím prošla rozbitým oknem dovnitř a mrštila jsem po své sestře nůž. Bohužel se v tu chvíli uhnula a tak jsem jí pouze probodla ruku a "připýchla" ke dveřím.
"Ty svině..." vytvořila jsem v ruce další nůž a mrštila jím po její druhé ruce. Marně se má sestra mrskala připýchnutá ke dveřím ve snaze odthrnout se. Já mezitím pomalým krokem k ní přišla a chytla jí pod krkem... Zarila jsem jí nehty do krku, ze kterého po chvíli začala stékat krev.
"Již jako malá jsem ti slibovala smrt mýma vlastníma rukama... Svůj slib JÁ vždy dodržím. To si pamatuj, alespoň na těch dalších deset sekund co budeš trpět natolik, že budeš prosit abych utrhla hlavu..." V mé pravé ruce se znovu objevil nůž, ale tentokrát mnohem větší. Vrazila jsem ho sestře mezi žebra. Nejdřív jenom hrot, po kterém po chvíli také začala stékat krev. Pak trochu hlouběji a ještě. Zabíjela jsem ji velmi pomalu a velmi krutě. Z pusy jí tekla krev, z očí zase slzy. Trpěla tak jako já, poté co mi svedla mého kluka a zároveň mého jediného přítele. Topila se v krvy,ale já ji nedovolila se utopit.
Po deseti minutách mučení a následné smrti mé sestry, která byla "ukřižována" (vypadala tak) na dveřích jsem z ní vytahala všechny nože a hodila její tělo z okna do moře. Cítila jsem strach. Heel neutekl moc daleko. Byl nade mnou. Krčil se ve druhém patře. Po dlouhé chvíli bylo slyšet žuchnutí sestřiiného těla do moře a zrychlení tepu Heela.
"Tak fajn..." zakřupala jsem si kloubama na rukou "Jak chceš. Zahrajem si teda na oběti..." Rozběhla jsem se. Prorazila jsem dveře, zdi až jsem se konečně dostala ke schodům. "Lásko... Jdu za tebou..."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ami* Ami* | Web | 3. března 2012 v 14:38 | Reagovat

připomíná mi to přesně to co chci udělat když žárlím :-( ty pocitý jsi krásně vystihla :-D

2 Saskie Saskie | E-mail | Web | 5. června 2012 v 15:52 | Reagovat

O.O tak jsem hledala ten článek kde jsi (myslím v gimpu) udělala tu animaci s tím míčkem, já tu stránku nějak vytratila z počítače, a tak si listuju archivem, a narazila jsem na tohle... TO JSEM JEŠTĚ NEČETLA! Jak je to sakra možný?! já čtu přece všechno! :D no nic, je to úžasně napsané! :-D
(PS: asi nevíš tu stránku, nebo aspoň ten svůj  článek kde je to že? :D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama